TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Daniel Enrico Acker
John-Charles Astle
Dian Beukes
Rezando Botes
Jean-Pierre Botes
Christoffer Charles Boucher
Nicolaas Adriaan Britz
Adriaan Jocobus van der Berg Coertzen
Frederick Hendrik Colyn
Jean George Cook
Daniel Stephanus Cronje
Lungelo Bradley Cwele
Zandre De Bruin
Pieter-Steyn de Wet
Francois Cornelius du Toit
Mzivukile McDonald Duma
Evert Ryno Fourie
Adrian Arthur Fransman
Gideon Petrus Gouws
Brendon Groenewald
John-Henry Harris
Francois Nicolaas Harvey
Elandre Huggett
Jeremy Jordaan
Cornelius Johannes Kapp
Barend Johannes Koortzen
Armandt Koster
Stephan Clyde Kotze
de Wet Kruger
Sonwabile Limani
Hanro Beyers Louw
Frederick Jacobus Marthinus Mason
Johannes Petrus Meintjies
Teboho Stephen Mohoje
Tumelo Amanda Moholo
Thato Frederick Ntandyenkosi Ngoza
Marius Oosthuizen
Jaco Oosthuizen
Justin Pappin
Pieter Jacobus(FSU18 2008-9) Rademan
Frederick Wilelmus Ras
Egbert Olivier Ras
Lucien Kirk Ruiters
Jacobus Nicolaas Scheepers
Daniël Jacobus Schoeman-Truter
Darren Christopher Simmons
Frans Leonardo Sisita
Nicolaas Jacobus Steenkamp
Divandre Strydom
Johannes Nicolaas Swanepoel
Andries Adriaan Theisinger
Jamba Isaac Ulengo
Schalk Willem van der Merwe
Stephanus Gerhardus van der Merwe
Hendrik Stefanus van der Walt
Johannes Cornelius Bernardus van Heerden
Henry John van Niekerk
Juan-Pierre Van Rooyen
Robert van Schalkwyk
Leon Francois Van Straaten
Michael Thomas van Vuuren
Russell Steven van Wyk
Carl August Wegner

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Absa Under 19 Competition
Friday, September 19 2014
15:00 - Golden Lions U19 vs Sharks U19
Ellis Park, Johannesburg
15:00 - Border U19 vs Griquas U19
BCM Stadium, East London
Absa Currie Cup First Division
17:00 - Border Bulldogs vs Leopards
BCM Stadium, East London
Inter Provincial Women A 1
19:00 - Border vs Western Province
BCM Stadium, East London
Absa Currie Cup Premier Division
19:10 - Xerox Golden Lions vs Steval Pumas
Ellis Park, Johannesburg
Absa Under 19 Competition
Saturday, September 20 2014
10:45 - WP U19 vs EP Kings U19
DHL Newlands, Cape Town
11:00 - Leopards U19 vs Blue Bulls U19
Profert Olen Park, Potch
11:00 - SWD U19 vs Boland U19
Outeniqua Park, George
11:20 - Valke U19 vs Griffons U19
Barnard Stadium, Kempton Park
Absa Under 21 Competition
12:00 - Griquas U21 vs SWD U21
GWK Park, Kimberley

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.