TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Henri James Bantjes
John-Wessel Bell
Darryl Patrick Bezuidenhout
Clayton Anthony Blommetjies
Sylvester Quintin Booysen
Franco Booysen
Stefanus Johannes Booysen
Chandré Christo Boshoff
Marnitz Louis Boshoff
Jacques Botha
Petrus Botma
Ettienne Breytenbach
Tendayi Andrew Chikukwa
Robin Leendert Coetzee
Christiaan Petro Crous
Shaun Ryan Davids
Johannes Matys de Bruin
Lodewyk Meiring de Clercq
Pieter Rossouw De Klerk
Aaron Denenga
Dirk Hendrik Francois Dippenaar
Andries Stephanus Ferreira
Corné Fourie
Elwyn Boris Fransman
Pieter Richard Geyer
Pieter Gothan
Etienne Carel Greeff
Kurt Stanley Haupt
Gideon Gerhardus Helberg
Cornell Norman Hess
Johan Jackson
Terry Michael Jacobs
Frederick Jansen
Donovan Jooste
Frederick Nicolaas Johannes Kalp
Mulaleni Alfred Khoza
Jan Ernst Kruger
Abraham Jacobus Le Roux
Christiaan Louwrence Lombard
Eugene Gates Lubbe
Wesleigh Marais
Donnovan Marais
Gerhardus Herman Marx
Ntokozo Mduduzi Mashele
Sampie Mastriet
Zylon Nile McGaffin
Morné Melvin Mellett
Oswin Dean Mentoor
Luvuyo Mhlobiso
Francois John Mostert
Rudolph Duncan Naude
Tiaan Nel
Daniel Reginald Alec Nield Nicholls
Lutho Athenkosi Nyeka
Devin André Oosthuizen
Jaco Oosthuizen
Marius Oosthuizen
Daniel Coenrad Oosthuizen
Coenraad Frederik Pieterse
George Frederick Rademan
Juan-Claude (JC) Roos
Marnus Schoeman
Omphile Thabang Seabela
Gerhardus Phillipus Johannes Smith
Hendrik Johannes Swanepoel
Warwick John Tecklenburg
Musa Tukela
Stanley Edward Twiname
Louis van Biljon
Jacobus Gerhardus van der Merwe
Justin van Staden
Francois (Pumas CC) van Wyk
Hein Viljoen
Petrus Johannes Hendrik Vorster
Johan Hugo Walters
Marius Weber
Ignick Berllin Windvogel

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
The Castle Lager Rugby Championship
Saturday, August 23 2014
09:35 - New Zealand vs Australia
Eden Park, Auckand
Absa Under 19 Competition
11:00 - Blue Bulls U19 vs Leopards U19
Loftus Versfeld, Pretoria
SA Schools 2014
12:00 - SARU Academy XV vs Italy U18
Markotter Stadium, Paul Roos HS, Stellenbosch
Absa Under 21 Competition
12:40 - Blue Bulls U21 vs Leopards U21
Loftus Versfeld, Pretoria
Absa Under 19 Competition
12:45 - WP U19 vs Golden Lions U19
DHL Newlands, Cape Town
2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
13:00 - Free State 2 vs Griquas 2 (Upington)
GWK Park, Kimberley
Absa Under 19 Competition
13:30 - Valke U19 vs Limpopo BB U19
Barnard Stadium, Kempton Park
SA Schools 2014
14:00 - France U18 vs Wales U18
Markotter Stadium, Paul Roos HS, Stellenbosch
Absa Under 21 Competition
14:45 - WP U21 vs Golden Lions U21
DHL Newlands, Cape Town
Absa Currie Cup Premier Division
15:00 - Vodacom Blue Bulls vs EP Kings
Loftus Versfeld, Pretoria

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.