TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Daniel Enrico Acker
Tythan Franco Adams
Robert David Alers
Garth Graham April
Clayton Anthony Blommetjies
Nicolaas Adriaan Britz
Nizaam Carr
Kurt Kendall Coleman
Richmond Aaba Collins
Ruan Jacobus Combrinck
Jean George Cook
Eugene Cunha
Robert James de Bruyn
Albertus Jacobus De Swardt
Francois Cornelius du Toit
Chuma Sean Kenosi Faas
Zolani Faku
Divan Ferguson
Andries Stephanus Ferreira
Louis Daniel van Zyl Fouche
Evert Ryno Fourie
Marius Fourie
Johannes Neethling Gericke
Vuyisani Julius Gobingca
Vuyisani Julius Gobingca
Carel Frederik Kirsten Greeff
Etienne Carel Greeff
Monde Sakhile Hadebe
John-Henry Harris
Daniel Pieter Hugo
Adri Justin Jacobs
Andre Jantjies
Reuben Benjamin Johannes
Aden Christopher Jones
Johan Christian Julyan
Cornelius Johannes Kapp
Clearance Themba Khumalo
Berton Wesley Klaasen
Emile John Klassen
Francois Kleinhans
Vincent Philip Koch
Siyamthanda Kolisi
Stephan Clyde Kotze
Sibongiseni Ahmad Kunene
Patrick Jonathan Lambie
Helmut Werner Lehmann
Sonwabile Limani
Hanro Beyers Louw
Lwando Malihlome Mabenge
Katlego Magakwa
Jozua Francois Malherbe
Chejana Mallane
Shaun Jimmy Malton
Abednego Maneli Mamushi
Peet Celliers Marais
Heinrich Charles Marcus
Sizophila Sabelo Maseko
Sampie Mastriet
Garrick Stan Matthee
Andries Hendrik Millard
Wandile Gabada Mjekevu
Njabulo Nqobani Mkize
Siyasanga Mkunku
Thabiso Lucky Mngomezulu
Lubabalo Siphosethu Mtembu
Sibongile Njomba
Sinovuyo Nyoka
Johannes Hendrik Potgieter
Stephanus Johannes Petrus Pretorius
Pieter Jacobus(FSU18 2008-9) Rademan
Rinus Simon Riekert
Maurice Johan Rudman
Johan Herbert Schoonbee
Louis Schreuder
Ben Noko Sekgobela
Sonwabiso September
Nhlanqamiso Sibanda
Maurice Gaviril Douglas Sibiya
Sibusiso Camagu Thokozani Sithole
Ruan-Henry Smith
Solomzi Sotsaka
Brynard Stander
Christiaan Johan Stander
Dean Swart
Christiano Divan Swarts
Jacob Johannes Taute
Andries Adriaan Theisinger
Gareth Edward Topkin
Petrus Johannes Jacobus Uys
Gary Jacques Van Aswegen
Marcel Van Der Merwe
Schalk Willem (Griquas) Van Der Merwe
Juan-Pierre Van Rooyen
Jaco van Tonder
Jacobus Francois Venter
Allen Khulekani Zungu
Jan Abraham Zwiegelaar

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Absa Under 19 Competition
Friday, September 05 2014
17:00 - EP Kings U19 vs Sharks U19
NMMU Stadium, PE
Absa Under 21 Competition
18:00 - Border U21 vs Sharks U21
BCM Stadium, East London
Absa Currie Cup Premier Division
19:10 - DHL Western Province vs EP Kings
DHL Newlands, Cape Town
The Castle Lager Rugby Championship
Saturday, September 06 2014
09:35 - New Zealand vs Argentina
McLean Park, Napier
Absa Under 19 Competition
11:00 - Free State U19 vs Leopards U19
Free State Stadium, Bloemfontein
11:45 - Griffons U19 vs Boland U19
North West Stadium, Welkom
12:00 - Valke U19 vs SWD U19
Barnard Stadium, Kempton Park
The Castle Lager Rugby Championship
12:05 - Australia vs South Africa
Patersons Stadium, Perth
2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
12:45 - Leopards 2 (Vaal Reefs) vs Valke 2 (Brakpan)
Olen Park, Potchefstroom
Absa Under 21 Competition
13:00 - Free State U21 vs Leopards U21
Free State Stadium, Bloemfontein

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.