TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Willem Schalk Alberts
Randall Jacques April
Rayno Shannon Benjamin
Roland Bernard
Jan Hendrik Boshoff
Dewald Willem Coetzee
Geo Cronje
Jacques Cronje
Clinton de Klerk
Piet Louis Ferreira
Gordon John Gilfillan
Heinrich Charles Gordon
Petrus Jacobus Johannes Grobbelaar
Jacobus Andries Grobler
Altenstadt Hulme
Wylie Arthur Human
Jacobus Christo Janse van Rensburg
Erasmus Albertus (Rassie) Jansen van Vuuren
Ernst Joubert
Divan Kapp
Willem Johannes (Wilhelm) Koch
Jan Ernst Kruger
Gideon Andries la Grange
Colin Randall Lloyd
Louis Ludik
Kenny MacKenzie
Luther Marais
Dylan Lee Maree
Ghaliel Markus
Rudi Mathee
Charl McLeod
Tobela Litha Pumelela Mdaka
Derick Johannes Minnie
Itumeleng Mogotsi
Thabang Molefe
Gerhard Mostert
Lubabalo Mtyanda
Brian Vuyisile Mujati
Gert Hendrik Muller
Gordon Xavier Pangetti
Jaco Christiaan Pretorius
André Stefan Pretorius
Ethienne Reynecke
Earl Enver Rose
Jody Gavin Rose
Lawrence Dumisani Sephaka
Albertus Johannes Smit
André Alfred Smith
Jacobus Phillipus Snyman
Frederik Albertus Spies
Justin St Jerry
Louis Isias Strydom
Solomzi Tyibilika
Francois Uys
Pieter Willem Van der Merwe
Franco van der Merwe
Hendrik Schalk van der Merwe
Gert - Andries van der Merwe
Warren Van Rooyen
Hendrik Jacobus van Schalkwyk
Edrick van Tonder
Johannes Frederick Fourie van Zyl
Anton van Zyl
Walter Venter
Jano Vermaak
Dr. Francois Philippus Stephanus Verster
Branco Dean Visagie
David John Brooke von Hoesslin
Frederik Willem Wepener
Ashwin Kennith Willemse
Gavin Williamson

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Absa Under 19 Competition
Friday, September 05 2014
17:00 - EP Kings U19 vs Sharks U19
NMMU Stadium, PE
Absa Under 21 Competition
18:00 - Border U21 vs Sharks U21
BCM Stadium, East London
Absa Currie Cup Premier Division
19:10 - DHL Western Province vs EP Kings
DHL Newlands, Cape Town
The Castle Lager Rugby Championship
Saturday, September 06 2014
09:35 - New Zealand vs Argentina
McLean Park, Napier
Absa Under 19 Competition
11:00 - Free State U19 vs Leopards U19
Free State Stadium, Bloemfontein
11:45 - Griffons U19 vs Boland U19
North West Stadium, Welkom
12:00 - Valke U19 vs SWD U19
Barnard Stadium, Kempton Park
The Castle Lager Rugby Championship
12:05 - Australia vs South Africa
Patersons Stadium, Perth
2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
12:45 - Leopards 2 (Vaal Reefs) vs Valke 2 (Brakpan)
Olen Park, Potchefstroom
Absa Under 21 Competition
13:00 - Free State U21 vs Leopards U21
Free State Stadium, Bloemfontein

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.