TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Willem Schalk Alberts
Randall Jacques April
Rayno Shannon Benjamin
Roland Bernard
Jan Hendrik Boshoff
Dewald Willem Coetzee
Geo Cronje
Jacques Cronje
Clinton de Klerk
Piet Louis Ferreira
Gordon John Gilfillan
Heinrich Charles Gordon
Petrus Jacobus Johannes Grobbelaar
Jacobus Andries Grobler
Altenstadt Hulme
Wylie Arthur Human
Jacobus Christo Janse van Rensburg
Erasmus Albertus (Rassie) Jansen van Vuuren
Ernst Joubert
Divan Kapp
Willem Johannes (Wilhelm) Koch
Jan Ernst Kruger
Gideon la Grange
Colin Randall Lloyd
Louis Ludik
Kenny MacKenzie
Luther Marais
Dylan Lee Maree
Ghaliel Markus
Rudi Mathee
Charl McLeod
Tobela Litha Pumelela Mdaka
Derick Johannes Minnie
Itumeleng Mogotsi
Thabang Molefe
Gerhard Mostert
Lubabalo Mtyanda
Brian Vuyisile Mujati
Gert Hendrik Muller
Gordon Xavier Pangetti
Jaco Christiaan Pretorius
André Stefan Pretorius
Ethienne Reynecke
Earl Enver Rose
Jody Gavin Rose
Lawrence Dumisani Sephaka
Albertus Johannes Smit
André Alfred Smith
Jacobus Phillipus Snyman
Frederik Albertus Spies
Justin St Jerry
Louis Isias Strydom
Solomzi Tyibilika
Francois Uys
Pieter Willem Van der Merwe
Franco van der Merwe
Hendrik Schalk van der Merwe
Gert - Andries van der Merwe
Warren Van Rooyen
Hendrik Jacobus van Schalkwyk
Edrick van Tonder
Johannes Frederick Fourie van Zyl
Anton van Zyl
Walter Venter
Jano Vermaak
Dr. Francois Philippus Stephanus Verster
Branco Dean Visagie
David John Brooke von Hoesslin
Frederik Willem Wepener
Ashwin Kennith Willemse
Gavin Williamson

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
2015 Community Cup Qualifying - Valke Peregrine League
Tuesday, July 29 2014
20:00 - Springs vs Vaal Reefs (Leo)
Olympia Park, Springs
Absa Under 19 Competition
Friday, August 01 2014
13:45 - Blue Bulls U19 vs Free State U19
Loftus Versfeld, Pretoria
15:15 - Sharks U19 vs Golden Lions U19
Woodburn Stadium, Pmbg
Absa Under 21 Competition
15:30 - Blue Bulls U21 vs Free State U21
Loftus Versfeld, Pretoria
IRB Women's Rugby World Cup
15:45 - Australia vs South Africa
Marcoussis 1, Paris, France
Absa Under 21 Competition
17:00 - Sharks U21 vs Golden Lions U21
Woodburn Stadium, Pmbg
2015 Community Cup Qualifying - Limpopo Boet Fick & Waterberg Leagues
20:00 - Potgietersrus vs Northam
2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
21:00 - Old Selbornians vs All Blacks
Kempston Park, East London
Absa Under 19 Competition
Saturday, August 02 2014
11:00 - Leopards U19 vs EP Kings U19
Profert Olen Park, Potch
Vodacom Super Rugby
11:40 - Waratahs vs Crusaders
ANZ Stadium, Sydney

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.