TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Willem Schalk Alberts
Randall Jacques April
Rayno Shannon Benjamin
Roland Bernard
Jan Hendrik Boshoff
Dewald Willem Coetzee
Geo Cronje
Jacques Cronje
Clinton de Klerk
Piet Louis Ferreira
Gordon John Gilfillan
Heinrich Charles Gordon
Petrus Jacobus Johannes Grobbelaar
Jacobus Andries Grobler
Altenstadt Hulme
Wylie Arthur Human
Jacobus Christo Janse van Rensburg
Erasmus Albertus (Rassie) Jansen van Vuuren
Ernst Joubert
Divan Kapp
Willem Johannes (Wilhelm) Koch
Jan Ernst Kruger
Gideon Andries la Grange
Colin Randall Lloyd
Louis Ludik
Kenny MacKenzie
Luther Marais
Dylan Lee Maree
Ghaliel Markus
Rudi Mathee
Charl McLeod
Tobela Litha Pumelela Mdaka
Derick Johannes Minnie
Itumeleng Mogotsi
Thabang Azael Molefe
Gerhard Mostert
Lubabalo Mtyanda
Brian Vuyisile Mujati
Gert Hendrik Muller
Gordon Xavier Pangetti
Jaco Christiaan Pretorius
André Stefan Pretorius
Ethienne Reynecke
Earl Enver Rose
Jody Gavin Rose
Lawrence Dumisani Sephaka
Albertus Johannes Smit
André Alfred Smith
Jacobus Phillipus Snyman
Frederik Albertus Spies
Justin St Jerry
Louis Isias Strydom
Solomzi Tyibilika
Francois Uys
Pieter Willem Van der Merwe
Franco van der Merwe
Hendrik Schalk van der Merwe
Gert - Andries van der Merwe
Warren Van Rooyen
Hendrik Jacobus van Schalkwyk
Edrick van Tonder
Johannes Frederick Fourie van Zyl
Anton van Zyl
Walter Venter
Jano Vermaak
Dr. Francois Philippus Stephanus Verster
Branco Dean Visagie
David John Brooke von Hoesslin
Frederik Willem Wepener
Ashwin Kennith Willemse
Gavin Williamson

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
SA Schools 2015
Friday, August 07 2015
12:00 - South Africa U18 A vs Italy U18
City Park Stadium, Cape Town
14:00 - England U18 vs France U18
City Park Stadium, Cape Town
Absa Currie Cup Premier Division
15:30 - ORC Griquas vs DHL Western Province
Griqua Park, Kimberley
SA Schools 2015
16:00 - South Africa U18 vs Wales U18
City Park Stadium, Cape Town
Absa Currie Cup Premier Division
18:00 - Steval Pumas vs Cell C Sharks
Mbombela Stadium, Nelspruit
Absa Under 19 Competition
Saturday, August 08 2015
09:30 - Eastern Province U19 vs Golden Lions U19
Nelson Mandela Bay Stadium, PE
10:30 - Free State U19 vs Blue Bulls U19
Free State Stadium, Bloemfontein
Absa Under 21 Competition
11:30 - EP Kings U21 vs Golden Lions U21
Nelson Mandela Bay Stadium, PE
The Castle Lager Rugby Championship
12:05 - Australia vs New Zealand
ANZ Stadium, Sydney
Absa Under 21 Competition
12:05 - Free State U21 vs Blue Bulls U21
Free State Stadium, Bloemfontein

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.