TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Edwin Peter Andrews
Gio Giaan Aplon
De Wet Barry
Andries Bekker
Jake Francois Boer
Christopher Selborne Boome
Benjamin André Booysen
Jean Botha
Schalk Burger Brits
Gert Johannes Jacobus Britz
Tonderai Chavhanga
Marius Coetzer
Johannes Haindly Joseph Conradie
Ricardo Croy
Mohammed Ridhaa Damon
Paul Stephen Delport
Dylan Des Fountain
Robert James Ellis Diack
Nicolaas Albertus Du Plessis
Huia Edmonds
Warren Edwards
Petrus Johannes Jacobus Engelbrecht
Jacques Jacobus Engelbrecht
Schalk Jakobus Petrus Ferreira
Johannes Stefanus Ferreira
Deon Andre Fourie
Shandrè Frolick
Peter John Grant
Hayden Gareth Groepes
Will Hanekom
Juan Harris
David Josef Hendricks
Rito Hlungwane
Conrad Fritz Hoffmann
Francois Hougaard
Terry Michael Jacobs
Conrad Alcon Jantjes
Dustin Jinka
Leon Karemaker
Rohan Kitshoff
Petrus Johannes Juandre Kruger
Richard James Lawson
Christiaan Rudolph Liebenberg
Louis-Francois Pickard Louw
Pieter Johannes Louw
Ghafoer Luckan
Mtutuzeli Wiseman Madikane
Mpho Mzukisi Mbiyozo
Justin Ryk Melck
Jan Daniel Moller
Dumani Siphosethu Mtya
Pieter Abraham Myburgh
Sireli Naqelevuki
Morgan Ram Newman
Ignatius Petrus Olivier
Breyton Jonathan Paulse
Lungelo Payi
Wilfred Pieterse
Johan Christiaan Pietersen
Michael Poppmeier
Daniel David Potgieter
Sarel Pieter (WP) Potgieter
Mzikayise Rala
Armand Roux
Robert Brent Russell
Zhahier Ryland
Egon Ryan Seconds
Alastair Curtis Siegelaar
Ross Carson Skeate
Jean Hermanus Stemmet
Brent Conwal Stevens
Cornelis Janse Uys
Francois Carl van der Merwe
Anton van der Westhuizen
Johann Christiaan van Niekerk
Petrus Jacobus (PJ) Vermeulen
Riaan Vermeulen
Jan Frederik Volschenk
Luke Asher Watson
Simon Westraadt
Abraham Adriaan Antonie Winter
Ashieq Wise

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Absa Under 19 Competition
Friday, October 03 2014
12:45 - Leopards U19 vs Golden Lions U19
Profert Olen Park, Potch
Absa Currie Cup First Division
13:30 - Down Touch Griffons vs SWD Eagles
North West Stadium, Welkom
Absa Under 21 Competition
14:15 - Leopards U21 vs Golden Lions U21
Profert Olen Park, Potch
Absa Under 19 Competition
15:00 - Sharks U19 vs Blue Bulls U19
Growthpoint KINGS PARK, Durban
Absa Under 21 Competition
15:00 - EP Kings U21 vs Limpopo BB U21
Framesby High School, PE
Absa Currie Cup First Division
16:00 - Leopards vs Valke
Profert Olen Park, Potch
Absa Under 21 Competition
16:45 - Sharks U21 vs Blue Bulls U21
Growthpoint KINGS PARK, Durban
Absa Currie Cup Premier Division
19:10 - Cell C Sharks vs Xerox Golden Lions
Growthpoint KINGS PARK, Durban
19:10 - Steval Pumas vs Vodacom Blue Bulls
Mbombela Stadium, Nelspruit
Absa Under 19 Competition
Saturday, October 04 2014
00:00 - Boland U19 vs Limpopo BB U19
Boland Stadium, Wellington

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.