TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Yuseph Williams Abrahams
Daniel Ojambo Adongo
Timothy Ernest Victor Kwizera Agaba
Eben Philip Barnard
Rynier Mark Bernardo
Thembelani Bholi
Conraad Johannes Britz
David James Bulbring
Kevin Buys
Demetri Catrakilis
Ronald John Cooke
Aidon Davis
Dalton Davis
Albertus Jacobus De Swardt
Charl Francois du Plessis
Cornell Gerhard du Preez
Ntabeni Dukisa
Wesley Roy Dunlop
Robert James Dyer
Jaco Engels
Renier Devon Erasmus
Zolani Faku
Lwazi Samora Fihlani
Johannes Franklin
Shane Edward Gates
Ross Geldenhuys
Lizo Pumzile Gqoboka
Siyanda Grey
Johan David Herbst
Andile Jho
Dwayne Kelly
Michael Killian
Marzuq Maarman
Bandise Grey Maku
Thabo Mamojele
Siyanda Mangaliso
Siyabonga Mangweni
Sarel Petrus Marais
Scott Mathie
Sphephelo Mayaba
Mpho Mzukisi Mbiyozo
Thabiso Lucky Mngomezulu
Abongile Enoch Mnyaka
Kuselo Moyake
Waylon Michael Murray
Darron Paul Nell
Norman Tsimba Nelson
Yamkela Ngam
Lonwabo Nicholus Ntleki
Brenden Hercules Olivier
Devin André Oosthuizen
Hadleigh Parkes
Sergeal Petersen
Marcello Edward Dennis Sampson
Paul Schoeman
Mthangala Brian JNR Skosana
Siviwe Sonwabile Soyizwapi
Pieter Franz Stemmet
Ivan Wayne Stevens
Andries Jacobus Strauss
Steven Robert Sykes
Scott van Breda
Petrus Willem van der Walt
Dane Robert van der Westhuyzen
Wayne van Heerden
Marlou Du Plessis van Niekerk
Kayle Deon van Zyl
Nicolas Vergallo
Luke Asher Watson
George Alexander Whitehead
Stefan Willemse
Andile Witbooi
Mziwamadoda Yako
Stephan Zaayman

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
The Castle Lager Rugby Championship
Saturday, August 23 2014
LIVE SCORING 09:35 - New Zealand vs Australia
Eden Park, Auckand
Absa Under 19 Competition
11:00 - Blue Bulls U19 vs Leopards U19
Loftus Versfeld, Pretoria
SA Schools 2014
12:00 - SARU Academy XV vs Italy U18
Markotter Stadium, Paul Roos HS, Stellenbosch
Absa Under 21 Competition
12:40 - Blue Bulls U21 vs Leopards U21
Loftus Versfeld, Pretoria
Absa Under 19 Competition
12:45 - WP U19 vs Golden Lions U19
DHL Newlands, Cape Town
2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
13:00 - Free State 2 vs Griquas 2 (Upington)
GWK Park, Kimberley
Absa Under 19 Competition
13:30 - Valke U19 vs Limpopo BB U19
Barnard Stadium, Kempton Park
SA Schools 2014
14:00 - France U18 vs Wales U18
Markotter Stadium, Paul Roos HS, Stellenbosch
Absa Under 21 Competition
14:45 - WP U21 vs Golden Lions U21
DHL Newlands, Cape Town
Absa Currie Cup Premier Division
15:00 - Vodacom Blue Bulls vs EP Kings
Loftus Versfeld, Pretoria

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.