TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Justin Ackerman
Leroy Danny Afrika
David Ambunya
Craig Barry
Gerhardus Christiaan Benade
Herman Stephan Botha
Nizaam Carr
Lungelo Chonco
Stephanus Hendrik Coetzee
Damian de Allende
Kelvin de Bruyn
Johannes Cornelis de Klerk
Beyers Johannes de Villiers
Phillipus Jacobus Snyman du Plessis
Senna Jourdan Esterhuizen
Zolani Faku
Christoff le Riche Fernhout
Sebastian Roche Ferreira
Athenkosi Gaqa
Douw Gerbrandt Grobler
Dean Hammond
Nicholas Mitchell Holton
Patrick Benjamin Howard
Raaziq Isaacs
Vincent Thabiso Jobo
José Regan Julies
Joshua Mathew Katzen
Oliver Ralph Kebble
Rafeeq Khan
Clearance Themba Khumalo
James Alexander Gibson Kilroe
Steven Kitshoff
Jean Kleyn
Cheslin Kolbe
Siyamthanda Kolisi
Andre Jacques Kotze
John-Ben Kotze
Roaul Luzeur Kulsen
Jean-Paul Lewis
Dillyn Yullrich Leyds
Cameron Lindsay
Kyle Lombard
Robert Mathew Mark Louw
Jozua Francois Malherbe
Tshepo Malesela Manaka
Godlen Herschelle Derrick Masimla
Tshotsho Mbovane
Zingisa Perseverance Ndiki
Jacobus Andreas Nel
Nathan Nel
Johannes Nicholas Nell
Siyabonga Ntubeni
Andre Pieters
Brendan Pitzer
Pieter Prinsloo
Neil Rautenbach
Jody Tylon Reyneke
Dylan Michael Sage
Rick Darryl Schroeder
Rayn Smid
Jacques-Prier Lourens Swanepoel
Timothy Gregory Swiel
Jacobus Hendrik Tolken
Jan Andries Truter
Wilhelm van der Sluys
Michael George van der Spuy
William Andrew van Wyk
Jacobus Petrus van Wyk
Francois Daniel van Wyk
Stephanus Johannes Venter
Devon Frank Williams

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Absa Under 19 Competition
Friday, September 05 2014
17:00 - EP Kings U19 vs Sharks U19
NMMU Stadium, PE
Absa Under 21 Competition
18:00 - Border U21 vs Sharks U21
BCM Stadium, East London
Absa Currie Cup Premier Division
19:10 - DHL Western Province vs EP Kings
DHL Newlands, Cape Town
The Castle Lager Rugby Championship
Saturday, September 06 2014
09:35 - New Zealand vs Argentina
McLean Park, Napier
Absa Under 19 Competition
11:00 - Free State U19 vs Leopards U19
Free State Stadium, Bloemfontein
11:45 - Griffons U19 vs Boland U19
North West Stadium, Welkom
12:00 - Valke U19 vs SWD U19
Barnard Stadium, Kempton Park
The Castle Lager Rugby Championship
12:05 - Australia vs South Africa
Patersons Stadium, Perth
2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
12:45 - Leopards 2 (Vaal Reefs) vs Valke 2 (Brakpan)
Olen Park, Potchefstroom
Absa Under 21 Competition
13:00 - Free State U21 vs Leopards U21
Free State Stadium, Bloemfontein

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.