TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Leroy Danny Afrika
Gavin Barnard Annandale
Gerhardus Christiaan Benade
Martin Johannes Bezuidenhout
Michael Bondesio
Fabian Connal Frazer Booysen
Stefanus Johannes Booysen
Henri Bossau Boshoff
Marnitz Louis Boshoff
van Zyl Botha
Chrysander Antonio Botha
Anton Bothma
Pieter Andries Bothma
Jan-Jacobus Breet
Willem Stephanus Britz
Andries Coetzee
Robin Leendert Coetzee
Ruan Jacobus Combrinck
Guy Cronje
Lionel Cronje
Ross Cronje
Ashlon Davids
Robert James de Bruyn
Chad Christopher De Klerk
Jacobus Johannes de Kock
Allen Stephan de Wit
Johannes Jacobus Deale
Dylan Des Fountain
Ruan Martin Dreyer
Nico Visser Du Plessis
Jean-Pierre du Plessis
Francois (GLU18 2008) Du Toit
Damian Courtney Engledoe
Lourens Jacobus Erasmus
John-Ronald Andrew Esterhuizen
Stephan Greeff
Nicolaas Johannes Hanekom
Gideon Gerhardus Helberg
Alwyn Wilhelm Cornelius Johannes Hollenbach
Grant Donavon Janke
Jacobus Christo Janse van Rensburg
Ruan Janse van Rensburg
Fhumulani Wiseman Kamanga
Pieter Hugo Kloppers
Andre Jacques Kotze
Jacobus Albertus Kriel
Eugene Le Maitre
Ruaan Stephan Lerm
Devon Roy Martinus
Gideon Johannes Meiring
Derick Johannes Minnie
Bradley Johannes Moolman
Whestley Moolman
Francois John Mostert
Keith Michael Murray
Adriaan Ruhan Nel
Jacques Jehan Nel
Christopher William A Newman
David Jacobus Oosthuizen
Dylan Peterson
Mark Pretorius
Julian Redelinghuys
Frederick Jacobus Roodt
Hendrik Lambertus Roodt
David Schmidt
Senzo Xavier Shabalala
Jan Hendrik Stander
Johannes Hendrik Stander
Warwick John Tecklenburg
Matthew James Torrance
Claude Kalombo Tshidibi
Christoffel Johannes van der Linde
Vian van der Watt
Xander van der Westhuizen
Rikus van Niekerk
Andries Gideon van Rensburg
Jacques van Rooyen
Christopher Machiel van Zyl
Ruan Christov Venter
Wynand Johannes Venter
Henry Edgar Vermeulen
Callie-Theron Visagie
Anthony Alfred Volmink
Harold William Vorster
Peter-John Walters
Warren Roger Whiteley
Kurshwill Williams

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Absa Under 21 Competition
Saturday, August 30 2014
14:00 - Boland U21 vs Pumas U21
Boland Stadium, Wellington
LIVE SCORING 14:45 - Blue Bulls U21 vs WP U21
Loftus Versfeld, Pretoria
LIVE SCORING 14:45 - Free State U21 vs Golden Lions U21
Old Greys Rugby Field, Bloemfontein
2015 Community Cup Qualifying - Western Province Super League A
14:45 - Victorians vs SK Walmers
Danie Craven Stadium, Stellenbosch
Absa Currie Cup Premier Division
LIVE SCORING 15:00 - GWK Griquas vs Toyota FS Cheetahs
GWK Park, Kimberley
2015 Community Cup Qualifying - Western Province Super League A
16:00 - Stor-Age False Bay vs NNK
Phillip Herbstein Field, Constantia
Absa Currie Cup First Division
16:00 - Boland Cavaliers vs Down Touch Griffons
Boland Stadium, Wellington
2015 Community Cup Qualifying - Western Province Super League A
16:00 - FNB Maties vs Hamiltons
Danie Craven Stadium, Stellenbosch
16:00 - UWC vs Primrose
UWC Stadium, University of the Western Cape
16:00 - Helderberg vs Tygerberg
Charles Morkel Stadium, Strand

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.