TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Leroy Danny Afrika
Gavin Barnard Annandale
Gerhardus Christiaan Benade
Martin Johannes Bezuidenhout
Michael Bondesio
Fabian Connal Frazer Booysen
Stefanus Johannes Booysen
Henri Bossau Boshoff
Marnitz Louis Boshoff
van Zyl Botha
Chrysander Antonio Botha
Anton Bothma
Pieter Andries Bothma
Jan-Jacobus Breet
Willem Stephanus Britz
Andries Coetzee
Robin Leendert Coetzee
Ruan Jacobus Combrinck
Guy Cronje
Lionel Cronje
Ross Cronje
Ashlon Davids
Robert James de Bruyn
Chad Christopher De Klerk
Jacobus Johannes de Kock
Allen Stephan de Wit
Johannes Jacobus Deale
Dylan Des Fountain
Ruan Martin Dreyer
Nico Visser Du Plessis
Jean-Pierre du Plessis
Francois Du Toit
Damian Courtney Engledoe
Lourens Jacobus Erasmus
John-Ronald Andrew Esterhuizen
Stephan Greeff
Nicolaas Johannes Hanekom
Gideon Gerhardus Helberg
Alwyn Wilhelm Cornelius Johannes Hollenbach
Grant Donavon Janke
Jacobus Christo Janse van Rensburg
Ruan Janse van Rensburg
Fhumulani Wiseman Kamanga
Pieter Hugo Kloppers
Andre Jacques Kotze
Jacobus Albertus Kriel
Eugene Le Maitre
Ruaan Stephen Lerm
Devon Roy Martinus
Gideon Johannes Meiring
Derick Johannes Minnie
Bradley Johannes Moolman
Whestley Moolman
Francois John Mostert
Keith Michael Murray
Adriaan Ruhan Nel
Jacques Jehan Nel
Christopher William A Newman
David Jacobus Oosthuizen
Dylan Peterson
Mark Pretorius
Julian Redelinghuys
Frederick Jacobus Roodt
Hendrik Lambertus Roodt
David Schmidt
Senzo Xavier Shabalala
Jan Hendrik Stander
Johannes Hendrik Stander
Warwick John Tecklenburg
Matthew James Torrance
Claude Kalombo Tshidibi
Christoffel Johannes van der Linde
Vian van der Watt
Xander van der Westhuizen
Rikus van Niekerk
Andries Gideon van Rensburg
Jacques van Rooyen
Christopher Machiel van Zyl
Ruan Christov Venter
Wynand Johannes Venter
Henry Edgar Vermeulen
Callie-Theron Visagie
Anthony Alfred Volmink
Harold William Vorster
Peter-John Walters
Warren Roger Whiteley
Kurshwill Williams

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Inter Provincial Women A
Saturday, August 01 2015
12:30 - WP vs Border
City Park Stadium, Cape Town
Absa Under 19 Competition
13:00 - Sharks U19 vs Leopards U19
Growthpoint KINGS PARK, Durban
14:00 - Western Province U19 vs Golden Lions U19
DHL Newlands, Cape Town
Inter Provincial Women B
14:00 - Leopards vs Limpopo Blue Bulls
Profert Olen Park, Potchefstroom
Absa Under 21 Competition
15:00 - Sharks U21 vs Leopards U21
Growthpoint KINGS PARK, Durban
Inter Provincial Women A
15:00 - Blue Bulls vs SWD
Loftus B
15:00 - EP vs KZN
NMMU Missionvale Campus, PE
Inter Provincial Women B
15:00 - Griquas vs Boland
Nababeep Sport Grounds, Springbok
15:00 - Griffons vs Free State
Bronville Stadium
15:00 - Valke vs Golden Lions
Isak Steyl Stadium

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.