TEAM
RESULTS
FIXTURES
SQUAD
Leroy Danny Afrika
Gavin Barnard Annandale
Gerhardus Christiaan Benade
Martin Johannes Bezuidenhout
Michael Bondesio
Fabian Connal Frazer Booysen
Stefanus Johannes Booysen
Henri Bossau Boshoff
Marnitz Louis Boshoff
van Zyl Botha
Chrysander Antonio Botha
Anton Bothma
Pieter Andries Bothma
Jan-Jacobus Breet
Willem Stephanus Britz
Andries Coetzee
Robin Leendert Coetzee
Ruan Jacobus Combrinck
Guy Cronje
Lionel Cronje
Ross Cronje
Ashlon Davids
Robert James de Bruyn
Chad Christopher De Klerk
Jacobus Johannes de Kock
Allen Stephan de Wit
Johannes Jacobus Deale
Dylan Des Fountain
Ruan Martin Dreyer
Nico Visser Du Plessis
Jean-Pierre du Plessis
Francois (GLU18 2008) Du Toit
Damian Courtney Engledoe
Lourens Jacobus Erasmus
John-Ronald Andrew Esterhuizen
Stephan Greeff
Nicolaas Johannes Hanekom
Gideon Gerhardus Helberg
Alwyn Wilhelm Cornelius Johannes Hollenbach
Grant Donavon Janke
Jacobus Christo Janse van Rensburg
Ruan Janse van Rensburg
Fhumulani Wiseman Kamanga
Pieter Hugo Kloppers
Andre Jacques Kotze
Jacobus Albertus Kriel
Eugene Le Maitre
Ruaan Stephan Lerm
Devon Roy Martinus
Gideon Johannes Meiring
Derick Johannes Minnie
Bradley Johannes Moolman
Whestley Moolman
Francois John Mostert
Keith Michael Murray
Adriaan Ruhan Nel
Jacques Jehan Nel
Christopher William A Newman
David Jacobus Oosthuizen
Dylan Peterson
Mark Pretorius
Julian Redelinghuys
Frederick Jacobus Roodt
Hendrik Lambertus Roodt
David Schmidt
Senzo Xavier Shabalala
Jan Hendrik Stander
Johannes Hendrik Stander
Warwick John Tecklenburg
Matthew James Torrance
Claude Kalombo Tshidibi
Christoffel Johannes van der Linde
Vian van der Watt
Xander van der Westhuizen
Rikus van Niekerk
Andries Gideon van Rensburg
Jacques van Rooyen
Christopher Machiel van Zyl
Ruan Christov Venter
Wynand Johannes Venter
Henry Edgar Vermeulen
Callie-Theron Visagie
Anthony Alfred Volmink
Harold William Vorster
Peter-John Walters
Warren Roger Whiteley
Kurshwill Williams

MATCH CENTRE
FIXTURES
     
RESULTS
     
Absa Under 19 Competition
Friday, September 19 2014
15:00 - Golden Lions U19 vs Sharks U19
Ellis Park, Johannesburg
15:00 - Border U19 vs Griquas U19
BCM Stadium, East London
Absa Currie Cup First Division
17:00 - Border Bulldogs vs Leopards
BCM Stadium, East London
Inter Provincial Women A 1
19:00 - Border vs Western Province
BCM Stadium, East London
Absa Currie Cup Premier Division
19:10 - Xerox Golden Lions vs Steval Pumas
Ellis Park, Johannesburg
Absa Under 19 Competition
Saturday, September 20 2014
10:45 - WP U19 vs EP Kings U19
DHL Newlands, Cape Town
11:00 - Leopards U19 vs Blue Bulls U19
Profert Olen Park, Potch
11:00 - SWD U19 vs Boland U19
Outeniqua Park, George
11:20 - Valke U19 vs Griffons U19
Barnard Stadium, Kempton Park
Absa Under 21 Competition
12:00 - Griquas U21 vs SWD U21
GWK Park, Kimberley

Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.