July 2014
11 09:35 Blues vs Chiefs Eden Park, Auckland Vodacom Super Rugby
11 11:40 Brumbies vs Force GIO Stadium, Canberra Vodacom Super Rugby
11 13:00 Sharks U19 vs Leopards U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
11 15:00 Sharks U21 vs Leopards U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
11 15:00 Blue Bulls U19 vs EP Kings U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
11 16:45 Blue Bulls U21 vs Border U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
11 18:00 Border vs Down Touch Griffons BCM Stadium, East London Absa Currie Cup Qualifiers
11 19:10 Vodacom Bulls vs Rebels Loftus Versfeld, Pretoria Vodacom Super Rugby
12 09:35 Crusaders vs Highlanders AMI Stadium, Addington, Christchurch Vodacom Super Rugby
12 11:40 Reds vs Waratahs Suncorp Stadium, Brisbane Vodacom Super Rugby
12 12:00 Leopards vs Pumas Profert Olen Park, Potch Inter Provincial Women B
12 13:30 WP U19 vs Free State U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
12 14:00 Griffons vs Boland North West Stadium, Welkom Inter Provincial Women A 2
12 14:00 Golden Lions vs Free State Ellis Park, Johannesburg Inter Provincial Women A 2
12 14:30 Boland vs Leopards Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup Qualifiers
12 15:00 GWK Griquas vs Valke GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Qualifiers
12 15:30 Western Province U21 vs Free State U21 City Park Stadium, Cape Town Absa Under 21 Competition
12 15:30 WSU All Blacks vs Old Collegians Walter Sisulu University, Potsdam 2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
12 15:30 Kempston Old Selbornians vs Fort Hare Blues Kempston Park, East London 2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
12 15:30 Cambridge vs East London Police Cambridge RC, East London 2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
12 15:30 Buffalo vs Ready Blues Border Cricket, East London 2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
12 15:30 Breakers vs Swallows Mlungisi Sports Fields, Queenstown 2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
12 15:30 Berlin Tigers vs Winter Rose Berlin Rugby Field, Berlin 2015 Community Cup Qualifying - Border Super League
12 15:30 Jonsson College Rovers vs Amanzimtoti Kings Park 3, Durban 2015 Community Cup Qualifying - KZN Fidelity Security Moor Cup
12 15:30 SA Home Loans Durban Collegians vs Motswako Pietermaritzburg Collegians Kings Park 10, Durban 2015 Community Cup Qualifying - KZN Fidelity Security Moor Cup
12 15:30 Zululand Rhinos vs FNB UKZN Impi Mick Kelly Park, Empangeni 2015 Community Cup Qualifying - KZN Fidelity Security Moor Cup
12 15:30 Nashua Durban Crusaders vs Varsity College Northwood Crusaders Rugby Club, Durban North 2015 Community Cup Qualifying - KZN Fidelity Security Moor Cup
12 16:00 Shumba Ferros vs Middelburg 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
12 16:00 Sasol vs Loskop 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
12 16:00 Alberton vs Raiders 2015 Community Cup Qualifying - Golden Lions Pirates Grand Challenge
12 16:00 Pirates vs Roodepoort Pirates Rugby Club, Greenside, Johannesburg 2015 Community Cup Qualifying - Golden Lions Pirates Grand Challenge
12 16:00 Randfontein vs UJ 2015 Community Cup Qualifying - Golden Lions Pirates Grand Challenge
12 16:00 Union vs Wits 2015 Community Cup Qualifying - Golden Lions Pirates Grand Challenge
12 16:00 Bridgton vs Evergreens Bridgton Sports Ground, Oudtshoorn 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
12 16:00 Progress vs All Blacks Rosemore Stadium, George 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
12 16:00 Bonnievale United vs Mossel Bay Barbarians Bonnievale Stadium, Bonnievale 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
12 16:00 Blanco vs Mossel Bay Blanco Rugby Field, George 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
12 16:00 Crusaders vs Uniondale Marais Camp, Parkdene 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
12 16:00 Groot Brakrivier vs Silver Stars Groot Brak Secondary School, Groot Brakrivier 2015 Community Cup Qualifying - South Western Districts Premier League
12 16:00 Vaal Reefs (Leo) vs NWU (Vaal) Oppenheimer Stadium, Orkney 2015 Community Cup Qualifying - Valke Peregrine League
12 16:00 G5 Metals Brakpan vs Kaufela Boksburg Bosman Stadium, Brakpan 2015 Community Cup Qualifying - Valke Peregrine League
12 16:00 Springs vs Vereeniging Olympia Park, Springs 2015 Community Cup Qualifying - Valke Peregrine League
12 17:05 Lions vs Toyota Cheetahs Ellis Park, Johannesburg Vodacom Super Rugby
12 18:00 Valke vs Blue Bulls Limpopo Bosman Stadium, Brakpan Inter Provincial Women B
12 19:10 DHL Stormers vs Cell C Sharks DHL Newlands, Cape Town Vodacom Super Rugby
14 09:20 Limpopo Blue Bulls vs Griquas CD A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
14 10:40 EP CD vs Zimbabwe A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
14 12:00 Griffons vs Border A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
14 13:20 SWD vs KwaZulu-Natal A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
14 15:40 Pumas vs Western Province A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
15 10:10 Griquas vs Border CD A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
15 11:30 Namibia vs Leopards A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
15 12:50 Valke vs Boland A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
15 14:10 Blue Bulls vs Eastern Province A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
15 15:30 Golden Lions vs Free State A-Field, Middelburg THS U18 Craven Week
18 00:00 3rd vs 6th Seed Vodacom Super Rugby
18 17:00 EP Kings U19 vs Golden Lions U19 NMMU Stadium, PE Absa Under 19 Competition
18 20:00 Potgietersrus vs Thabazimbi 2015 Community Cup Qualifying - Limpopo Boet Fick & Waterberg Leagues
18 20:00 Northam vs Nylstroom 2015 Community Cup Qualifying - Limpopo Boet Fick & Waterberg Leagues
19 00:00 4th vs 5th Seed Vodacom Super Rugby
19 00:00 Leopards vs Border Profert Olen Park, Potch Absa Currie Cup Qualifiers
19 00:00 Down Touch Griffons vs Valke North West Stadium, Welkom Absa Currie Cup Qualifiers
19 00:00 Blue Bulls U21 vs Sharks U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
19 00:00 Western Province U21 vs Leopards U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
19 00:00 Border U21 vs Golden Lions U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
19 00:00 Blue Bulls Limpopo vs Leopards Inter Provincial Women B
19 00:00 Griquas vs Valke Inter Provincial Women B
19 00:00 Boland vs Golden Lions Inter Provincial Women A 2
19 00:00 Free State vs Griffons Inter Provincial Women A 2
19 00:00 Blue Bulls U19 vs Sharks U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
19 00:00 WP U19 vs Leopards U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
19 00:00 White River vs Highveld 4 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
19 00:00 Highveld 1 vs Barberton 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
19 00:00 Nelspruit vs Highveld 3 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
19 00:00 Highveld 2 vs Malelane 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
19 14:30 South Western Districs vs GWK Griquas Outeniqua Park, George Absa Currie Cup Qualifiers
19 15:00 TUT vs NWU Vaal TUT Stadium, Pretoria FNB Varsity Shield Promotion/Relegation
19 16:00 Aveng Moolmans Sishen vs Upington (Dorp) Sivos Stadium, Kathu 2015 Community Cup Qualifying - Griquas Super League
25 00:00 1st vs Lowest-ranked qualifier Vodacom Super Rugby
26 00:00 2nd vs Highest-ranked qualifier Vodacom Super Rugby
26 00:00 Sharks U21 vs Western Province U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
26 00:00 Leopards U21 vs Golden Lions U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
26 00:00 Free State U21 vs Border U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
26 00:00 Pumas vs Blue Bulls Limpopo Inter Provincial Women B
26 00:00 Leopards vs Griquas Inter Provincial Women B
26 00:00 Boland vs Free State Inter Provincial Women A 2
26 00:00 Sharks U19 vs WP U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
26 00:00 Leopards U19 vs Golden Lions U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
26 00:00 Free State U19 vs EP Kings U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
26 00:00 Winner QF1 vs Winner QF4 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
26 00:00 Winner QF2 vs Winner QF3 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
August 2014
01 15:45 Australia vs South Africa Marcoussis 1 IRB Women's Rugby World Cup
01 20:00 Winner - Waterberg SF1 vs Winner - Waterberg SF2 2015 Community Cup Qualifying - Limpopo Boet Fick & Waterberg Leagues
02 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Vodacom Super Rugby
02 00:00 Blue Bulls U21 vs Free State U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
02 00:00 Sharks U21 vs Golden Lions U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
02 00:00 Leopards U21 vs Border U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
02 00:00 Griquas vs Pumas Inter Provincial Women B
02 00:00 Valke vs Leopards Inter Provincial Women B
02 00:00 Blue Bulls U19 vs Free State U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
02 00:00 Sharks U19 vs Golden Lions U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
02 00:00 Leopards U19 vs EP Kings U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
02 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 2015 Community Cup Qualifying - Mpumalanga Leagues
05 20:45 France vs South Africa Marcoussis 1 IRB Women's Rugby World Cup
08 19:10 Eastern Province Kings vs DHL Western Province Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
09 00:00 Golden Lions U21 vs Blue Bulls U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
09 00:00 Border U21 vs Western Province U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
09 00:00 Leopards U21 vs Free State U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
09 00:00 EP Kings U19 vs WP U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
09 00:00 Leopards U19 vs Free State U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
09 00:00 Golden Lions U19 vs Blue Bulls U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
09 00:00 Griffons U19 vs Griquas U19 North West Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
09 00:00 Valke U19 vs Border U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
09 00:00 Pumas U21 vs SWD U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
09 00:00 Griffons U21 vs Griquas U21 North West Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
09 00:00 Valke U21 vs EP Kings U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
09 15:00 Absa Qualifier vs Cell C Sharks TBC Absa Currie Cup Premier Division
09 17:00 Wales vs South Africa Marcoussis 2 IRB Women's Rugby World Cup
09 17:05 Golden Lions vs Vodacom Blue Bulls Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
09 19:10 Steval Pumas vs Toyota Free State Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
15 19:10 Cell C Sharks vs Steval Pumas Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
16 00:00 Golden Lions vs Eastern Province Kings Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
16 00:00 Toyota Free State vs Absa Qualifier Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
16 00:00 Western Province U21 vs Blue Bulls U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
16 00:00 Golden Lions U21 vs Border U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
16 00:00 Sharks U21 vs Free State U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
16 00:00 WP U19 vs Blue Bulls U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
16 00:00 Golden Lions U19 vs EP Kings U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
16 00:00 Sharks U19 vs Free State U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
16 00:00 Pumas U19 vs Valke U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
16 00:00 Boland U19 vs Griquas U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
16 00:00 Griffons U19 vs Border U19 North West Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
16 00:00 Limpopo BB U19 vs SWD U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
16 00:00 Pumas U21 vs Valke U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
16 00:00 Boland U21 vs Griquas U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
16 00:00 Griffons U21 vs EP Kings U21 North West Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
16 00:00 Limpopo BB U21 vs SWD U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
16 12:05 Australia vs New Zealand ANZ Stadium, Sydney The Castle Lager Rugby Championship
16 14:00 DHL Western Province vs Vodacom Blue Bulls DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
16 17:05 South Africa vs Argentina Loftus Versfeld, Pretoria The Castle Lager Rugby Championship
22 19:10 Steval Pumas vs Absa Qualifier Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
23 00:00 Blue Bulls U21 vs Leopards U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
23 00:00 Western Province U21 vs Golden Lions U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
23 00:00 Border U21 vs Free State U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
23 00:00 Blue Bulls U19 vs Leopards U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
23 00:00 WP U19 vs Golden Lions U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
23 00:00 EP Kings U19 vs Free State U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
23 00:00 Border U19 vs Boland U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
23 00:00 Valke U19 vs Limpopo BB U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
23 00:00 SWD U19 vs Griffons U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
23 00:00 EP Kings U21 vs Boland U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
23 00:00 Valke U21 vs Limpopo BB U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
23 00:00 SWD U21 vs Griffons U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
23 09:35 New Zealand vs Australia Eden Park, Auckand The Castle Lager Rugby Championship
23 15:00 Vodacom Blue Bulls vs Eastern Province Kings Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
23 17:05 DHL Western Province vs Golden Lions DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
23 19:10 Cell C Sharks vs Toyota Free State Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
23 21:40 Argentina vs South Africa Estadio Padre Ernesto Martearena, Salta The Castle Lager Rugby Championship
29 19:10 Steval Pumas vs Cell C Sharks Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
30 00:00 Blue Bulls U21 vs Western Province U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
30 00:00 Free State U21 vs Golden Lions U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
30 00:00 Leopards U21 vs Sharks U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
30 00:00 Blue Bulls U19 vs WP U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
30 00:00 Free State U19 vs Golden Lions U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
30 00:00 Leopards U19 vs Sharks U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
30 00:00 Boland U19 vs Pumas U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
30 00:00 Griquas U19 vs Valke U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
30 00:00 Border U19 vs Limpopo BB U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
30 00:00 Boland U21 vs Pumas U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
30 00:00 Griquas U21 vs Valke U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
30 00:00 EP Kings U21 vs Limpopo BB U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
30 15:00 Absa Qualifier vs Toyota Free State TBC Absa Currie Cup Premier Division
30 17:05 Vodacom Blue Bulls vs DHL Western Province Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
30 19:10 Eastern Province Kings vs Golden Lions Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
September 2014
05 19:10 DHL Western Province vs Eastern Province Kings DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
06 00:00 Blue Bulls U21 vs Golden Lions U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
06 00:00 Border U21 vs Sharks U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
06 00:00 Free State U21 vs Leopards U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
06 00:00 Blue Bulls U19 vs Golden Lions U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
06 00:00 Border U19 vs Pumas U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
06 00:00 Valke U19 vs SWD U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
06 00:00 Griffons U19 vs Boland U19 North West Stadium, Welkom Absa Under 19 Competition
06 00:00 Limpopo BB U19 vs Griquas U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
06 00:00 EP Kings U21 vs Pumas U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
06 00:00 Limpopo BB U21 vs Griquas U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
06 00:00 Valke U21 vs SWD U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
06 00:00 Griffons U21 vs Boland U21 North West Stadium, Welkom Absa Under 21 Competition
06 09:35 New Zealand vs Argentina McLean Park, Napier The Castle Lager Rugby Championship
06 12:05 Australia vs South Africa Patersons Stadium, Perth The Castle Lager Rugby Championship
06 15:00 Toyota Free State vs Steval Pumas Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
06 17:05 Cell C Sharks vs Absa Qualifier Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
06 19:10 Vodacom Blue Bulls vs Golden Lions Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
07 00:00 EP Kings U19 vs Sharks U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
07 00:00 Free State U19 vs Leopards U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
12 19:10 Eastern Province Kings vs Vodacom Blue Bulls Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
13 00:00 Absa Qualifier vs Steval Pumas TBC Absa Currie Cup Premier Division
13 00:00 Golden Lions U21 vs Western Province U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
13 00:00 Free State U21 vs Sharks U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
13 00:00 Border U21 vs Leopards U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
13 00:00 Golden Lions U19 vs WP U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
13 00:00 EP Kings U19 vs Leopards U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
13 00:00 Free State U19 vs Sharks U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
13 00:00 Griquas U19 vs Pumas U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
13 00:00 SWD U19 vs Border U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
13 00:00 Boland U19 vs Valke U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
13 00:00 Limpopo BB U19 vs Griffons U19 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 19 Competition
13 00:00 SWD U21 vs EP Kings U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
13 00:00 Griquas U21 vs Pumas U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
13 00:00 Boland U21 vs Valke U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
13 00:00 Limpopo BB U21 vs Griffons U21 New Peter Mokaba Stadium, Polokwane Absa Under 21 Competition
13 09:35 New Zealand vs South Africa Westpac Stadium, Wellington The Castle Lager Rugby Championship
13 12:05 Australia vs Argentina Cbus Super Stadium, Gold Coast The Castle Lager Rugby Championship
13 15:00 Toyota Free State vs Cell C Sharks Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
13 17:05 Golden Lions vs DHL Western Province Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
19 19:10 Golden Lions vs Steval Pumas Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
20 00:00 Eastern Province Kings vs Toyota Free State Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
20 00:00 Leopards U21 vs Blue Bulls U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
20 00:00 Western Province U21 vs Border U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
20 00:00 Golden Lions U21 vs Sharks U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
20 00:00 Leopards U19 vs Blue Bulls U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
20 00:00 WP U19 vs EP Kings U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
20 00:00 Golden Lions U19 vs Sharks U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
20 00:00 Pumas U19 vs Limpopo BB U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
20 00:00 Border U19 vs Griquas U19 BCM Stadium, East London Absa Under 19 Competition
20 00:00 Valke U19 vs Griffons U19 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 19 Competition
20 00:00 SWD U19 vs Boland U19 Outeniqua Park, George Absa Under 19 Competition
20 00:00 Pumas U21 vs Limpopo BB U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
20 00:00 EP Kings U21 vs Griquas U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
20 00:00 Valke U21 vs Griffons U21 Barnard Stadium, Kempton Park Absa Under 21 Competition
20 00:00 SWD U21 vs Boland U21 Outeniqua Park, George Absa Under 21 Competition
20 00:00 Pumas U21 vs Griffons U21 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 21 Competition
20 00:00 Griquas U21 vs SWD U21 GWK Park, Kimberley Absa Under 21 Competition
20 00:00 Boland U21 vs Limpopo BB U21 Boland Stadium, Wellington Absa Under 21 Competition
20 15:00 DHL Western Province vs Absa Qualifier DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
20 17:05 Vodacom Blue Bulls vs Cell C Sharks Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
26 19:10 Toyota Free State vs Vodacom Blue Bulls Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
27 00:00 Absa Qualifier vs Golden Lions TBC Absa Currie Cup Premier Division
27 00:00 Steval Pumas vs DHL Western Province Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
27 00:00 Free State U21 vs Blue Bulls U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
27 00:00 Leopards U21 vs Western Province U21 Profert Olen Park, Potch Absa Under 21 Competition
27 00:00 Sharks U21 vs Border U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
27 00:00 Border 2 vs EP 2 2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
27 00:00 Free State U19 vs Blue Bulls U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
27 00:00 Leopards U19 vs WP U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
27 00:00 Sharks U19 vs EP Kings U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
27 00:00 Pumas U19 vs Griffons U19 Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Under 19 Competition
27 00:00 Griquas U19 vs SWD U19 GWK Park, Kimberley Absa Under 19 Competition
27 00:00 Boland U19 vs Limpopo BB U19 Boland Stadium, Wellington Absa Under 19 Competition
27 14:00 Cell C Sharks vs Eastern Province Kings Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
27 17:05 South Africa vs Australia DHL Newlands, Cape Town The Castle Lager Rugby Championship
28 00:40 Argentina vs New Zealand Estadio Ciudad de la Plata, La Plata The Castle Lager Rugby Championship
October 2014
03 00:00 Golden Lions U19 vs Leopards U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
03 00:00 Sharks U19 vs Blue Bulls U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
03 00:00 Free State U19 vs WP U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
04 00:00 Absa Qualifier vs Eastern Province Kings TBC Absa Currie Cup Premier Division
04 00:00 Steval Pumas vs Vodacom Blue Bulls Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
04 00:00 Sharks U21 vs Blue Bulls U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
04 00:00 Free State U21 vs Western Province U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
04 00:00 Golden Lions U21 vs Leopards U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
04 00:00 B1 vs B4 Absa Under 19 Competition
04 00:00 B2 vs B3 Absa Under 19 Competition
04 00:00 B1 vs B4 Absa Under 21 Competition
04 00:00 B2 vs B3 Absa Under 21 Competition
04 14:00 Toyota Free State vs DHL Western Province Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
04 17:05 South Africa vs New Zealand Ellis Park, Johannesburg The Castle Lager Rugby Championship
04 19:10 Cell C Sharks vs Golden Lions Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
05 00:40 Argentina vs Australia Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza The Castle Lager Rugby Championship
10 19:10 Vodacom Blue Bulls vs Absa Qualifier Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
11 00:00 Eastern Province Kings vs Steval Pumas Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
11 00:00 Border U21 vs Blue Bulls U21 BCM Stadium, East London Absa Under 21 Competition
11 00:00 Western Province U21 vs Sharks U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
11 00:00 Golden Lions U21 vs Free State U21 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
11 00:00 SWD 2 vs Winner Border 2 v EP 2 2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
11 00:00 EP Kings U19 vs Blue Bulls U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
11 00:00 WP U19 vs Sharks U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
11 00:00 Golden Lions U19 vs Free State U19 Ellis Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
11 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 19 Competition
11 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 21 Competition
11 00:01 Boland 2 vs WP 2 2015 Community Cup Qualifying - Regional Play-Offs
11 17:05 DHL Western Province vs Cell C Sharks DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
11 19:10 Golden Lions vs Toyota Free State Ellis Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
17 00:00 A1 vs A4 Absa Under 21 Competition
18 00:00 A1 vs A4 Absa Currie Cup Premier Division
18 00:00 A2 vs A3 Absa Currie Cup Premier Division
18 00:00 A2 vs A3 Absa Under 21 Competition
18 00:00 Central 2 vs North 2 2015 Community Cup Qualifying - Repechage
18 00:00 South-East 2 vs South-West 2 2015 Community Cup Qualifying - Repechage
18 00:00 A1 vs A4 Absa Under 19 Competition
18 00:00 A2 vs A3 Absa Under 19 Competition
25 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Currie Cup Premier Division
25 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 21 Competition
25 00:00 Winner (Central 2 v North 2) vs Winner (South-East 2 v South-West 2) 2015 Community Cup Qualifying - Repechage
25 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 19 Competition
November 2014
08 00:00 Ireland vs South Africa Aviva Stadium, Dublin Castle Lager Outgoing Tour
15 00:00 England vs South Africa Twickenham, London Castle Lager Outgoing Tour
22 00:00 Italy vs South Africa Castle Lager Outgoing Tour
29 00:00 Wales vs South Africa Millennium Stadium, Cardiff Castle Lager Outgoing Tour
September 2015
18 20:00 England vs Oceania 1 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
19 15:30 Ireland vs Canada Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
19 16:45 South Africa vs Japan Brighton Community Centre, Brighton IRB Rugby World Cup
19 21:00 France vs Italy Twickenham, London IRB Rugby World Cup
20 13:00 Samoa vs USA Brighton Community Centre, Brighton IRB Rugby World Cup
20 15:30 Wales vs Play-Off Winner Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
20 17:45 New Zealand vs Argentina Wembley Stadium, London IRB Rugby World Cup
21 17:45 Wales vs Oceania 1 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
23 15:30 Scotland vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester IRB Rugby World Cup
23 17:45 Australia vs Oceania 1 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
23 21:00 France vs Romania Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
24 21:00 New Zealand vs Africa 1 Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
25 17:45 Argentina vs Georgia Kingsholm Stadium, Gloucester IRB Rugby World Cup
26 15:30 Italy vs Canada Elland Road, Leeds IRB Rugby World Cup
26 16:45 South Africa vs Samoa Villa Park, Birmingham IRB Rugby World Cup
26 21:00 England vs Wales Twickenham, London IRB Rugby World Cup
27 13:00 Australia vs Play-Off Winner Villa Park, Birmingham IRB Rugby World Cup
27 15:30 Scotland vs USA Elland Road, Leeds IRB Rugby World Cup
27 17:45 Ireland vs Romania Wembley Stadium, London IRB Rugby World Cup
29 17:45 Tonga vs Africa 1 Sandy Park, Exeter IRB Rugby World Cup
October 2015
01 21:00 France vs Canada Stadium MK, Milton Keynes IRB Rugby World Cup
02 21:00 New Zealand vs Georgia Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
03 15:30 Samoa vs Japan Stadium MK, Milton Keynes IRB Rugby World Cup
03 16:45 South Africa vs Scotland St James' Park, Newcastle IRB Rugby World Cup
03 21:00 England vs Australia Twickenham, London IRB Rugby World Cup
04 15:30 Argentina vs Tonga Leicester City Stadium, Leicester IRB Rugby World Cup
04 17:45 Ireland vs Italy Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
06 17:45 Canada vs Romania Leicester City Stadium, Leicester IRB Rugby World Cup
06 21:00 Oceania 1 vs Play-Off Winner Stadium MK, Milton Keynes IRB Rugby World Cup
07 16:45 South Africa vs USA Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
07 21:00 Africa 1 vs Georgia Sandy Park, Exeter IRB Rugby World Cup
09 21:00 New Zealand vs Tonga St James' Park, Newcastle IRB Rugby World Cup
10 15:30 Samoa vs Scotland St James' Park, Newcastle IRB Rugby World Cup
10 17:45 Australia vs Wales Twickenham, London IRB Rugby World Cup
10 21:00 England vs Play-Off Winner Manchester City Stadium IRB Rugby World Cup
11 13:00 Argentina vs Africa 1 Leicester City Stadium, Leicester IRB Rugby World Cup
11 15:30 Italy vs Romania Sandy Park, Exeter IRB Rugby World Cup
11 17:45 France vs Ireland Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
11 21:00 USA vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester IRB Rugby World Cup
17 16:00 B1 vs A2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
17 20:00 C1 vs D2 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
18 13:00 D1 vs C2 Millennium Stadium, Cardiff IRB Rugby World Cup
18 16:00 A1 vs B2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
24 16:00 Winner QF1 vs Winner QF2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
25 16:00 Winner QF3 vs Winner QF4 Twickenham, London IRB Rugby World Cup
30 20:00 Loser SF1 vs Loser SF2 Olympic Stadium, London IRB Rugby World Cup
31 16:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Twickenham, London IRB Rugby World Cup