ALL FIXTURES
May 2015
23 17:05 Toyota Cheetahs vs Emirates Lions Free State Stadium, Bloemfontein Vodacom Super Rugby
23 19:10 DHL Stormers vs Rebels DHL Newlands, Cape Town Vodacom Super Rugby
29 09:35 Crusaders vs Hurricanes Trafalgar Park, Nelson Vodacom Super Rugby
29 11:40 Brumbies vs Vodacom Bulls GIO Stadium, Canberra Vodacom Super Rugby
29 19:10 Cell C Sharks vs Rebels Growthpoint KINGS PARK, Durban Vodacom Super Rugby
29 19:10 DHL Western Province vs Steval Pumas To be confirmed Vodacom Cup
30 09:35 Highlanders vs Chiefs Rugby Park, Invercargill Vodacom Super Rugby
30 11:40 Force vs Reds nib Stadium, Perth Vodacom Super Rugby
30 17:05 DHL Stormers vs Toyota Cheetahs DHL Newlands, Cape Town Vodacom Super Rugby
30 19:10 Emirates Lions vs Waratahs Emirates Airline Park, Johannesburg Vodacom Super Rugby
June 2015
02 16:30 Ireland vs Argentina Stadio Sergio Lanfranchi, Parma IRB Junior World Championship
02 16:30 France vs Wales Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
02 18:30 England vs Japan Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
02 18:30 Australia vs Samoa Stadio Sergio Lanfranchi, Parma IRB Junior World Championship
02 20:30 Italy vs South Africa Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
02 20:30 New Zealand vs Scotland Stadio Sergio Lanfranchi, Parma IRB Junior World Championship
05 09:35 Hurricanes vs Highlanders Westpac Stadium, Wellington Vodacom Super Rugby
05 13:00 Force vs Brumbies nib Stadium, Perth Vodacom Super Rugby
06 07:30 Rebels vs Vodacom Bulls AAMI Park, Melbourne Vodacom Super Rugby
06 09:35 Blues vs Crusaders Eden Park, Auckand Vodacom Super Rugby
06 11:40 Reds vs Chiefs Suncorp Stadium, Brisbane Vodacom Super Rugby
06 15:00 Toyota Cheetahs vs Waratahs Free State Stadium, Bloemfontein Vodacom Super Rugby
06 16:30 France vs Japan Stadio Sergio Lanfranchi, Parma IRB Junior World Championship
06 16:30 Ireland vs Scotland Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
06 17:05 DHL Stormers vs Emirates Lions DHL Newlands, Cape Town Vodacom Super Rugby
06 18:30 New Zealand vs Argentina Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
06 18:30 South Africa vs Samoa Stadio Sergio Lanfranchi, Parma IRB Junior World Championship
06 20:30 Italy vs Australia Stadio Sergio Lanfranchi, Parma IRB Junior World Championship
06 20:30 England vs Wales Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
10 16:30 Argentina vs Scotland Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
10 16:30 England vs France Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
10 18:30 Wales vs Japan Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
10 18:30 Samoa vs Italy Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
10 20:30 South Africa vs Australia Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
10 20:30 New Zealand vs Ireland Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
12 09:35 Blues vs Highlanders Eden Park, Auckand Vodacom Super Rugby
12 11:40 Rebels vs Force AAMI Park, Melbourne Vodacom Super Rugby
12 19:00 SWD Eagles vs Leopards Outeniqua Park, George Absa Currie Cup Qualifying
12 19:00 Border vs GWK Griquas BCM Stadium, East London Absa Currie Cup Qualifying
13 07:30 Brumbies vs Crusaders GIO Stadium, Canberra Vodacom Super Rugby
13 09:35 Chiefs vs Hurricanes Yarrow Stadium, New Plymouth Vodacom Super Rugby
13 11:40 Waratahs vs Reds Allianz Stadium, Sydney Vodacom Super Rugby
13 15:00 Boland vs Down Touch Griffons Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup Qualifying
13 16:00 Randfontein vs Vaseline Wanderers 2015 Golden Lions Pirates Grand Challenge
13 17:05 Vodacom Bulls vs Toyota Cheetahs Loftus Versfeld, Pretoria Vodacom Super Rugby
13 19:10 Cell C Sharks vs DHL Stormers Growthpoint KINGS PARK, Durban Vodacom Super Rugby
15 16:30 10th Seed vs 9th Seed Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
15 18:30 5th Seed vs 6th Seed Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
15 18:30 9th Seed vs 10th Seed Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
15 18:30 A1 vs B2 Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
15 20:30 B1 vs C2 Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
15 20:30 C1 vs A2 Stadio San Michele, Calvisano IRB Junior World Championship
19 00:00 3rd Seed vs 6th Seed To be confirmed Vodacom Super Rugby
20 00:00 4th Seed vs 5th Seed To be confirmed Vodacom Super Rugby
20 11:00 Loser Match 21 vs Loser Match 22 Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
20 13:00 Loser Match 23 vs Loser Match 24 Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
20 14:30 Leopards vs Valke Profert Olen Park, Potch Absa Currie Cup Qualifying
20 15:00 Down Touch Griffons vs SWD Eagles HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Currie Cup Qualifying
20 15:00 GWK Griquas vs Boland GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Qualifying
20 15:00 Winner Match 21 vs Winner Match 22 Stadio Luigi Zaffanella, Viadana IRB Junior World Championship
20 16:30 Winner Match 23 vs Winner Match 24 Stadio Giovanni Zini, Cremona IRB Junior World Championship
20 18:30 Loser Match 23 vs Loser Match 24 Stadio Giovanni Zini, Cremona IRB Junior World Championship
20 20:30 Winner Match 23 vs Winner Match 24 Stadio Giovanni Zini, Cremona IRB Junior World Championship
26 00:00 1st Seed vs Lowest-ranked qualifier To be confirmed Vodacom Super Rugby
27 00:00 2nd Seed vs Highest-ranked qualifier To be confirmed Vodacom Super Rugby
27 14:30 Leopards vs GWK Griquas Profert Olen Park, Potch Absa Currie Cup Qualifying
27 15:00 Valke vs SWD Eagles Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup Qualifying
27 15:00 Boland vs Border Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup Qualifying
July 2015
03 19:00 SWD Eagles vs Boland Outeniqua Park, George Absa Currie Cup Qualifying
03 19:00 Border vs Valke BCM Stadium, East London Absa Currie Cup Qualifying
04 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 To be confirmed Vodacom Super Rugby
04 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 To be confirmed Vodacom Super Rugby
04 14:00 GWK Griquas vs Down Touch Griffons GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Qualifying
06 10:00 Griffons vs Boland Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn A-Field U16 Grant Khomo Week
06 10:00 Border CD vs Leopards Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn B-Field U16 Grant Khomo Week
06 11:15 KZN vs Eastern Province Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn A-Field U16 Grant Khomo Week
06 11:15 Griquas vs Zimbabwe Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn B-Field U16 Grant Khomo Week
06 12:30 Blue Bulls vs Golden Lions Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn A-Field U16 Grant Khomo Week
06 12:30 Griquas CD vs Limpopo Blue Bulls Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn B-Field U16 Grant Khomo Week
06 13:45 Western Province vs Free State Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn A-Field U16 Grant Khomo Week
06 13:45 SWD Eagles XV vs Border Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn B-Field U16 Grant Khomo Week
06 16:00 SWD Eagles vs Pumas Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn A-Field U16 Grant Khomo Week
06 16:00 Namibia vs Valke Bridgton Sport Grounds, Oudtshoorn B-Field U16 Grant Khomo Week
10 19:00 SWD Eagles vs Border Outeniqua Park, George Absa Currie Cup Qualifying
11 00:00 Western Province U21 vs Sharks U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
11 00:00 Free State U21 vs EP Kings U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
11 00:00 Golden Lions U21 vs Blue Bulls U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
11 00:00 Western Province U19 vs Sharks U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
11 00:00 Free State U19 vs Eastern Province U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
11 00:00 Golden Lions U19 vs Blue Bulls U19 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
11 15:00 Down Touch Griffons vs Leopards HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Currie Cup Qualifying
11 15:00 Boland vs Valke Boland Stadium, Wellington Absa Currie Cup Qualifying
11 17:00 South Africa vs World XV DHL Newlands, Cape Town RWC Warm-up Test
17 09:35 New Zealand vs Argentina AMI Stadium, Addington, Christchurch The Castle Lager Rugby Championship
18 00:00 Golden Lions U21 vs Free State U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
18 00:00 Blue Bulls U21 vs Sharks U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
18 00:00 Blue Bulls U21 vs Sharks U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
18 00:00 Leopards U21 vs EP Kings U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
18 00:00 Golden Lions U19 vs Free State U19 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 19 Competition
18 00:00 Blue Bulls U19 vs Sharks U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
18 00:00 Leopards U19 vs Eastern Province U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
18 12:05 Australia vs South Africa Suncorp Stadium, Brisbane The Castle Lager Rugby Championship
18 14:30 Leopards vs Boland Profert Olen Park, Potch Absa Currie Cup Qualifying
18 15:00 Down Touch Griffons vs Border HT Pelatona Projects Stadium, Welkom Absa Currie Cup Qualifying
18 15:00 Valke vs GWK Griquas Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup Qualifying
22 21:00 FNB Pukke vs FNB Wits 2015 Golden Lions Pirates Grand Challenge
24 19:00 Border vs Leopards BCM Stadium, East London Absa Currie Cup Qualifying
25 00:00 EP Kings U21 vs Western Province U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
25 00:00 Leopards U21 vs Golden Lions U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
25 00:00 Sharks U21 vs Free State U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
25 00:00 Eastern Province U19 vs Western Province U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
25 00:00 Leopards U19 vs Golden Lions U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
25 00:00 Sharks U19 vs Free State U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
25 15:00 GWK Griquas vs SWD Eagles GWK Park, Kimberley Absa Currie Cup Qualifying
25 15:00 Valke vs Down Touch Griffons Barnard Stadium, Kempton Park Absa Currie Cup Qualifying
25 17:05 South Africa vs New Zealand Emirates Airline Park, Johannesburg The Castle Lager Rugby Championship
26 00:40 Argentina vs Australia Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza The Castle Lager Rugby Championship
August 2015
01 00:00 EP Kings U21 vs Blue Bulls U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
01 00:00 Western Province U21 vs Golden Lions U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
01 00:00 Sharks U21 vs Leopards U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
01 00:00 Free State U19 vs Golden Lions U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
01 00:00 Western Province U19 vs Golden Lions U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
01 00:00 Sharks U19 vs Leopards U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
07 15:30 Qualifier vs DHL Western Province To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
07 18:00 Steval Pumas vs Cell C Sharks Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
08 00:00 Leopards U19 vs Western Province U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
08 00:00 Eastern Province U19 vs Golden Lions U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
08 00:00 Free State U19 vs Blue Bulls U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
08 00:00 Leopards U21 vs Western Province U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
08 00:00 EP Kings U21 vs Golden Lions U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
08 00:00 Free State U21 vs Blue Bulls U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
08 12:05 Australia vs New Zealand ANZ Stadium, Sydney The Castle Lager Rugby Championship
08 14:15 EP Kings vs Xerox Golden Lions Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
08 14:15 Toyota Free State vs Vodacom Blue Bulls Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
08 17:05 South Africa vs Argentina Growthpoint Kings Park, Durban The Castle Lager Rugby Championship
14 00:00 Vodacom Blue Bulls vs Qualifier Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
14 19:10 Xerox Golden Lions vs Steval Pumas Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
15 00:00 Argentina vs South Africa To be confirmed Castle Lager Outgoing Tour
15 00:00 Western Province U19 vs Free State U19 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 19 Competition
15 00:00 Sharks U19 vs Eastern Province U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
15 00:00 Blue Bulls U19 vs Leopards U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
15 00:00 Western Province U21 vs Free State U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
15 00:00 Sharks U21 vs EP Kings U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
15 00:00 Blue Bulls U21 vs Leopards U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
15 15:00 DHL Western Province vs Toyota Free State DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
15 17:05 Cell C Sharks vs EP Kings Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
15 21:05 Argentina vs South Africa Buenos Aires RWC Warm-up Test
21 19:00 EP Kings vs Steval Pumas Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
21 19:10 Qualifier vs Toyota Free State To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
21 19:10 Vodacom Blue Bulls vs DHL Western Province Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
22 00:00 Blue Bulls U19 vs Western Province U19 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 19 Competition
22 00:00 Sharks U19 vs Golden Lions U19 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 19 Competition
22 00:00 Leopards U19 vs Free State U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
22 00:00 Blue Bulls U21 vs Western Province U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
22 00:00 Sharks U21 vs Golden Lions U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
22 00:00 Leopards U21 vs Free State U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
22 17:05 Cell C Sharks vs Xerox Golden Lions Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
28 19:10 Toyota Free State vs DHL Western Province Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
29 00:00 Steval Pumas vs Xerox Golden Lions Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
29 00:00 Free State U19 vs Western Province U19 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 19 Competition
29 00:00 Eastern Province U19 vs Sharks U19 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 19 Competition
29 00:00 Leopards U19 vs Blue Bulls U19 Profert Olen Park, Potch Absa Under 19 Competition
29 00:00 Free State U21 vs Western Province U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
29 00:00 EP Kings U21 vs Sharks U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
29 00:00 Leopards U21 vs Blue Bulls U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
29 15:00 Qualifier vs Vodacom Blue Bulls To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
29 17:05 EP Kings vs Cell C Sharks Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
September 2015
04 00:00 Blue Bulls U21 vs Free State U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
04 19:10 Vodacom Blue Bulls vs Toyota Free State Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
05 00:00 Western Province U21 vs Leopards U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
05 00:00 Golden Lions U21 vs EP Kings U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
05 15:00 Cell C Sharks vs Steval Pumas Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
05 17:05 DHL Western Province vs Qualifier DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
05 19:10 Xerox Golden Lions vs EP Kings Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
11 00:00 EP Kings U21 vs Free State U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
11 19:10 EP Kings vs Toyota Free State Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
12 00:00 Qualifier vs Steval Pumas To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
12 00:00 Sharks U21 vs Western Province U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
12 00:00 Blue Bulls U21 vs Golden Lions U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
12 17:05 Cell C Sharks vs DHL Western Province Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
12 19:00 Vodacom Blue Bulls vs Xerox Golden Lions Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
18 00:00 Western Province U21 vs Blue Bulls U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
18 19:00 DHL Western Province vs Vodacom Blue Bulls DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
18 21:00 England vs Fiji Twickenham, London Rugby World Cup
19 00:00 Toyota Free State vs Qualifier Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
19 00:00 Golden Lions U21 vs Sharks U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
19 00:00 Free State U21 vs Leopards U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
19 14:30 Xerox Golden Lions vs Cell C Sharks Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
19 15:00 Steval Pumas vs EP Kings Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
19 15:30 Ireland vs Canada Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
19 17:45 South Africa vs Japan Brighton Community Centre, Brighton Rugby World Cup
19 21:00 France vs Italy Twickenham, London Rugby World Cup
20 13:00 Samoa vs USA Brighton Community Centre, Brighton Rugby World Cup
20 15:30 Wales vs Uruguay Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
20 17:45 New Zealand vs Argentina Wembley Stadium, London Rugby World Cup
23 15:30 Scotland vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester Rugby World Cup
23 17:45 Australia vs Fiji Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
23 21:00 France vs Romania Olympic Stadium, London Rugby World Cup
24 21:00 New Zealand vs Namibia Olympic Stadium, London Rugby World Cup
25 00:00 EP Kings vs Qualifier Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Currie Cup Premier Division
25 13:15 Toyota Free State vs Xerox Golden Lions Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
25 17:45 Argentina vs Georgia Kingsholm Stadium, Gloucester Rugby World Cup
25 20:00 Cell C Sharks vs Vodacom Blue Bulls Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Currie Cup Premier Division
26 00:00 DHL Western Province vs Steval Pumas DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
26 00:00 Free State U21 vs Golden Lions U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
26 00:00 Sharks U21 vs Blue Bulls U21 Growthpoint KINGS PARK, Durban Absa Under 21 Competition
26 00:00 EP Kings U21 vs Leopards U21 Nelson Mandela Bay Stadium, PE Absa Under 21 Competition
26 15:30 Italy vs Canada Elland Road, Leeds Rugby World Cup
26 17:45 South Africa vs Samoa Villa Park, Birmingham Rugby World Cup
26 21:00 England vs Wales Twickenham, London Rugby World Cup
27 13:00 Australia vs Uruguay Villa Park, Birmingham Rugby World Cup
27 15:30 Scotland vs USA Elland Road, Leeds Rugby World Cup
27 17:45 Ireland vs Romania Wembley Stadium, London Rugby World Cup
29 17:45 Tonga vs Namibia Sandy Park, Exeter Rugby World Cup
October 2015
01 17:45 Wales vs Fiji Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
01 21:00 France vs Canada Stadium MK, Milton Keynes Rugby World Cup
02 00:00 Vodacom Blue Bulls vs EP Kings Loftus Versfeld, Pretoria Absa Currie Cup Premier Division
02 00:00 Golden Lions U21 vs Western Province U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
02 00:00 Blue Bulls U21 vs EP Kings U21 Loftus Versfeld, Pretoria Absa Under 21 Competition
02 18:00 Xerox Golden Lions vs DHL Western Province Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
02 21:00 New Zealand vs Georgia Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
03 00:00 Qualifier vs Cell C Sharks To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
03 00:00 Leopards U21 vs Sharks U21 Profert Olen Park, Potchefstroom Absa Under 21 Competition
03 13:15 Steval Pumas vs Toyota Free State Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
03 15:30 Samoa vs Japan Stadium MK, Milton Keynes Rugby World Cup
03 17:45 South Africa vs Scotland St James' Park, Newcastle Rugby World Cup
03 21:00 England vs Australia Twickenham, London Rugby World Cup
04 15:30 Argentina vs Tonga Leicester City Stadium, Leicester Rugby World Cup
04 17:45 Ireland vs Italy Olympic Stadium, London Rugby World Cup
06 17:45 Canada vs Romania Leicester City Stadium, Leicester Rugby World Cup
06 21:00 Fiji vs Uruguay Stadium MK, Milton Keynes Rugby World Cup
07 17:45 South Africa vs USA Olympic Stadium, London Rugby World Cup
07 21:00 Namibia vs Georgia Sandy Park, Exeter Rugby World Cup
09 18:00 DHL Western Province vs EP Kings DHL Newlands, Cape Town Absa Currie Cup Premier Division
09 18:00 Steval Pumas vs Vodacom Blue Bulls Mbombela Stadium, Nelspruit Absa Currie Cup Premier Division
09 21:00 New Zealand vs Tonga St James' Park, Newcastle Rugby World Cup
10 00:00 Western Province U21 vs EP Kings U21 DHL Newlands, Cape Town Absa Under 21 Competition
10 00:00 Golden Lions U21 vs Leopards U21 Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Under 21 Competition
10 00:00 Free State U21 vs Sharks U21 Free State Stadium, Bloemfontein Absa Under 21 Competition
10 14:00 Xerox Golden Lions vs Qualifier Emirates Airline Park, Johannesburg Absa Currie Cup Premier Division
10 15:30 Samoa vs Scotland St James' Park, Newcastle Rugby World Cup
10 16:05 Toyota Free State vs Cell C Sharks Free State Stadium, Bloemfontein Absa Currie Cup Premier Division
10 17:45 Australia vs Wales Twickenham, London Rugby World Cup
10 21:00 England vs Uruguay Manchester City Stadium Rugby World Cup
11 13:00 Argentina vs Namibia Leicester City Stadium, Leicester Rugby World Cup
11 15:30 Italy vs Romania Sandy Park, Exeter Rugby World Cup
11 17:45 France vs Ireland Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
11 21:00 USA vs Japan Kingsholm Stadium, Gloucester Rugby World Cup
17 00:00 A1 vs A4 To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
17 00:00 A2 vs A3 To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
17 00:00 A1 vs A4 Absa Under 21 Competition
17 00:00 A2 vs A3 Absa Under 21 Competition
17 17:00 B1 vs A2 Twickenham, London Rugby World Cup
17 21:00 C1 vs D2 Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
18 14:00 D1 vs C2 Millennium Stadium, Cardiff Rugby World Cup
18 17:00 A1 vs B2 Twickenham, London Rugby World Cup
24 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 To be confirmed Absa Currie Cup Premier Division
24 00:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Absa Under 21 Competition
24 17:00 Winner QF1 vs Winner QF2 Twickenham, London Rugby World Cup
25 18:00 Winner QF3 vs Winner QF4 Twickenham, London Rugby World Cup
30 22:00 Loser SF1 vs Loser SF2 Olympic Stadium, London Rugby World Cup
31 18:00 Winner SF1 vs Winner SF2 Twickenham, London Rugby World Cup
Copyright 2011 - SARU. All Rights Reserved.